Manygolf.club: Гольф іо

Як грати в Manygolf.club: Гольф іо

Manygolf.club: Гольф ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Гольф іо - стильний, мінімалістичний і дуже "розумний" гольф. Тут важливі швидкість і точність. До того ж ви змагаєтеся не тільки із заданим на досягнення лунки часом, але і з іншими гравцями, часто більш досвідченими, ніж ви. Manygolf club дуже скоро розкриє свою серйозність і ви забудете про уявну простоту. І про час=) Грати в Гольф і це як опинитися на якомусь супутнику Сатурна: пейзаж відповідає і час тече по-іншому.

Як грати

У Гольф іо вам потрібно вибрати кут і силу удару. А далі дивитися за кулькою і мріяти, щоб він приземлився туди, куди треба. Ігровим мотивом служать окуляри, які нараховуються за перше, друге і третє місце багато, а якщо прийдете останнім, то вас можуть навіть оштрафувати. По точності можна порівняти Гольф іо зі стріляниною зі снайперської гвинтівки - міліметр в сторону і вже в молоко. Залишається тільки дивуватися тим, хто примудряється закидати в лунку з першого - другого разів!

Управління

A,D - вибирати напрямок удару.
Пробіл - сила удару.

Коли затиснете пробіл, шкала удару почне рости, дійде до максимуму, а потім піде назад. Так що якщо вам потрібен удар максимальної сили, потрібно буде пристосуватися. До того ж максимальний удар суттєво сильнішими, ніж удар на міліметр до нього за шкалою, перевірено.