Infinitris io: Инфинитрис

Як грати в Infinitris io: Инфинитрис

Infinitris io: Инфинитрис — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Коли дивишся на Infinitris io, то розумієш, що така гра повинна була з'явитися в світі io. Так само, як гра про Пакмана або манкрафт Бомбермен. Инфинитрис реалізований в приємному графічному стилі і у нього є деякі внутрішні правила, які відрізняють від класичного Тетрису. До того ж радує, що у грі кілька режимів.

Як грати

Ігрова завдання в Инфинитрис - вигравати за кількістю очок у опонентів. Для цього потрібно стикувати фігури один з одним так, щоб не залишалося порожніх клітин. Якщо після вашого ходу виникне така ситуація, що залишиться порожня клітка, в яку вже нічого не можна буде вкласти, то всі ваші окуляри згорять.

Під час заповнення кожен будує моноліт з своїх блоків. Якщо заповнюється лінія від краю до краю, то вона згорає і приносить очки того, чиїх кубиків було найбільше + деякий відсоток очок дістається тій людині, хто завершив цю лінію своєю фігурою. Коли в Infinitiris io хтось вирощує вежу до трьох верхніх клітин, то ігрове поле оновлюється із збереженням результату.

Практика показує, що заважати кому-то тут не дуже вигідно - великий шанс помилитися. У Инфинитрисе краще сконцентруватися на своїх особистих результатах!

Управління

  • Стрілки вліво і вправо, щоб рухати фігуру
  • Стрілка вгору, щоб обертати
  • Стрілка вниз, щоб трохи прискорити падіння
  • Пробіл, щоб покласти фігуру швидко