Battleboats.io: Грім іо

Як грати в Battleboats.io: Грім іо

Battleboats.io: Гром ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Battleboats io важко співвіднести з якою-небудь іншою грою жанру іо: таких ще не було. Відмінна графіка, досить просте управління, ясна мета - вийшло сильно. Щоб виграти в Грім іо доведеться бути акуратним не тільки з іншими гравцями, але і з автоматичними пастками, які можуть легко вбити самий покачанный корабель. Battleboats io вийшла дуже милою, стильною і просто ядерної грою, яка повинна стати супер-хітом.

Як грати

Бойова мета - дотягнути свою міну до ворожої бази. Придивіться: ваш катер з'являється в червоному колі і біля вашої бази плаває величезна водна міна. Щоб присунути цю міну до бази противника, потрібно набрати 50 ящиків зі знаком міни. Вони знаходяться в центрі карти (вам туди показує курсор) і охороняються стріляють гарматами, які можна знищити, і лазерними установками. Щоб знищити гармату, потрібно підплисти на відстань пострілу і клікнути на неї мишею - ваш корабель стане стріляти по ній. Але, висаджена, через деякий час вона з'явиться знову. А лазерні установки знищити не можна, потрібно їх просто уникати - дуже сильно б'ють і потрапляти під лазер не варто.

Щоб підлікуватися або поповнити запас боєприпасів у Battleboats io, можна збирати відповідні ящики. Також збирайте ящики з XP, за їх рахунок ви прокачиваетесь в рівні і ваша човен автоматично стає більше і потужніше.

Варто відзначити незвичайну систему бою з іншими гравцями в Грім іо. Натиснувши на пробіл, вам запропонують вибрати, по правому або лівому борту розкидати бомби. Натиснувши Q або E, ваш корабель вистрілить трьома мінами, які завдадуть серйозної шкоди противнику.

Управління

  • WASD для переміщення.
  • Клік щоб атакувати гармати (коли підпливете на доступне для атаки відстань)
  • Пробіл, щоб приготуватися до пуску хв і Q E щоб вибрати, куди саме випускати міни.