Krew.io: Крев іо

Як грати в Krew.io: Крев іо

Krew.io: Крев ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Krew io - гра з унікальним взаємодією між гравцями. З одного боку, як і в піратської саги Doblons io, гравцям належить битися і вибивати один з одного нажиті скарби. З іншого боку, Крев іо це повноцінна 3D гра, в якій гравець, що володіє кораблем, може приймати до себе в команду інших користувачів для спільного піратства. Благо, великі простори Krew io до цього розташовують.

Як грати

Завдання в Krew io - побудувати найбільший корабель і стати Топ капітаном. Для цього потрібно робити кілька простих речей. По водних просторах плавають ящики, які потрібно збирати. Кількість зібраних ящиків в лівому верхньому кутку, там же, де і здоров'я корабля. У будь-який момент можна підпливти до острова і те, що ви назбирали, переміститься з активного запасу в пасивний запас (правий нижній кут). Така котавасия в Krew io переслідує наступну мету: ви не можете назбирати ящиків більше, ніж вміщує ваш корабель (верхній лівий кут). Щоб придбати новий тип корабля, вам потрібно істотно більше золота, ніж ви можете назбирати в активний запас. Тому вам потрібно підпливати до островів і зливати активний збір ресурсу в пасивний золотий запас, який нескінченний.

Інший спосіб збагачення в Krew io - бійка, потоплення і розграбування ворожих кораблів. Для цього у нас є гармата (за яку ми і граємо). Чим ширшими наш корабель, тим більше гармашів він може взяти на борт. При цьому керувати кораблем буде як і раніше власник, а от стріляти - кожен хто як хоче. Ті, хто знаходяться на чужому кораблі, отримують зиск за збиток, який вони завдали за час плавання. Така взаємодія між гравцями більше ніде, крім як у Крев іо не зустрічається.

Коли ви входите в Krew io, то для вас є дві можливості, де народитися: або на плотику, або на кораблі, який у цей момент знаходиться в прибережній зоні. Це відбувається випадковим чином. Так що якщо ви хочете потрапити саме на корабель і спробувати щастя в команді, перш ніж нашкребти на власну шхуну, то потрібно перезаходити, поки не станеться потрапити на борт матросом.

Родзинка Krew io в тому, що поганий матрос може потрапити до доброго капітана і навпаки =) Від цього ніхто не застрахований. Але коли тлумачний капітан збирає собі команду досвідчених пушкарів - все сушіть весла, мало нікому не здасться. Krew io однозначно коштує в пантеоні io ігор на особливому місці і повністю це заслуговує.

Управління

  • WASD щоб рухатися гарматою
  • Клік щоб стріляти