Generals.io: Генерали іо

Як грати в Генерали.io: Генерали іо

Generals.io: Генералы ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Тут вам доведеться багато клікати і швидко думати. Можна сказати, це молодший брат Беллум іо, хоча ігри між собою ніяк не пов'язані.

Суть така ,що на вашій базі з'являються одиниці атаки. Щоб захопити територію, вам треба натиснути на базу, а потім на сусідню територію. Таким чином ви перемістите своїх солдатів тудою і шуруйте швидше далі, щоб відшукувати сірі (нічийні) замки та інших гравців, поки вони не знайшли вас.

Ось ви захопили територію і пішли з неї, залишивши там 1 війська. Через деякий час там з'явиться 2 війська і так далі. Так що чим більшою буде ваша імперія, тим складніше буде її захопити. Але врахуйте: варто противнику захопити вашу базу з короною і все - ви програли.

Щоб на базі хтось залишався, не можна всіх воїнів з неї забирати, а половину; для цього потрібно клікнути 2 рази.

Гра напружена і дуже стрімка, особливо коли вас затиснули кілька гравців. Є сенс збирати з усіх кінців армію на своїй базі і бути впевненим в тому, що ви під захистом від програшу, а також здійснювати звідти стрімкі набіги.

Пробуйте різні варіанти та різні сервера. Окрема радість, що можна грати з друзями, копіюючи посилання на вашу особисту кімнату.

І, так, гори не захопити навіть наймогутнішій шаху. На то вони й гори...