Spacewar io: Спейсвар

Як грати в Spacewar io: Спейсвар

Spacewar io: Спейсвар — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Spacewar io це багатокористувацький шутер в космосі з 3D модельки. За якістю виконання, безлічі доступних апгрейдів та оформлення він встає сміливо в п'ятірку кращих io ігор в космічній тематиці поряд з суперкалиберным Старбласт іо і стратегічної Warin space. У Спейсвар серйозний заділ і сміємо сподіватися, що вона порадує нас і оновленнями та новими модами. Але навіть в тому вигляді, в якому вона існує зараз, Spacewar io дуже приємна і захоплююча гра.

Як грати

Завдання в Spacewar io - стати лідером і виграти залік по раунду. Для цього потрібно буде прокачувати корабель і шукати додаткове обладнання, що допомагає в бою: щити, покращене оружиие і т. д. Щоб прокачувати корабель, потрібно розбивати астероїди, з яких крім очок досвіду іноді випадає зброю. Так само очки досвіду залишаються після смерті будь-якого корабля.

Раунд в Spacewar io триває 5 - 7 хвилин. За цей час можна не тільки вирватися в лідери, але і спробувати прокачати максимальний рівень корабля. Гойдаються рівні досить швидко, а якщо вас підірвуть, то ви можете тут же відродитися з втратою одного рівня. Порівняно з іншими шутерами це дуже щедру пропозицію!

Додаткове обладнання береться автоматично. Для нього є 2 слота. Коли у вас обидва слоти зайняті, то нова зброя піде в один з цих слотів і замістить вже наявне. Як і рівнів кораблів, так і зброї в Спейсвар дуже багато.

Управління

  • Корабель рухається за мишею
  • Чим ближче курсор до носа корабля, тим повільніше він рухається
  • Пробіл, щоб прискоритися
  • Правий клік щоб скористатися додатковим зброєю