Munera.io: Мунера іо

Як грати в Munera.io: Мунера іо

Munera.io: Мунера ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Munera io це спрощена версія Арени Скарбів. Тим не менш, у гри є свій шарм і багато радості принесе вона в світ io. Елементарне управління і зосередженість Мунеры іо виключно на бій дозволяють не відволікатися на прокачування, підбір зброї тощо. Не виключено, що нову зброю і детальна прокачування характеристик буде додаватися, але і на сьогоднішній момент гра приносить купу позитивних емоцій.

Як грати

У грі є п'ять класів: Воїн, Лучник, Маг, Троль і Орк, кожен зі своєю зброєю і характеристиками. Щоб грати в Мунеру іо знадобиться тільки миша, але краще щоб були і миша і клавіатура. Адже щоб завдати удару мечем, меч, б'ючи, торкнувся противника. У такому разі зарахується шкоди. Те ж саме відноситься до стріл Лучника. З Магом простіше, адже у нього шкоди йде по великій території.

Ігрова завдання - збирати жовті точки. Ви можете побачити їх навіть крізь туман війни. Щоб зібрати їх, потрібно пройти поруч. Також жовті точки вивалюються з убитих скелетів і інших гравців. За досвід вам нараховується рівень і прокачується (автоматично) шкоди і здоров'я. І сам ваш персонаж стає більше. Але принадність гри в тому, що при грамотному управлінні тільки що увійшов гравець може завалити більш здорового суперника. Головне - вміння.

Управління

WASD + миша.
В заголовному меню гри є перемикач управління "Keyboard - Mouse". Коли ви включаєте "Mouse", то управління здійснюється мишею. Це дуже незручно при грі за лучника і мага, адже виходить, щоб стріляти в когось, треба йти на нього =) А включивши "Keyboard", ви зможете рухатися на WASD, а стріляти вже мишею.