Piratebattle.io: Абордаж іо

Як грати в Piratebattle.io: Абордаж іо

Piratebattle.io: Абордаж ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Абордаж іо продовжує тему піратства на досить добротному рівні разом з тривимірною Krew io і різноманітною Doblons io. У Piratebattle io цікаво грати за рахунок балансу у тому, коли і з ким вступати в битву, коли уникати її і коли вдаватися на вже готове =) Арена бойових дій досить суворе місце, де постійно треба бути насторожі і навіть потужний корабель повинен знаходити час для перепочинку. У Абордаж іо вириваються в Топ виключно ті, хто вміє поєднувати періоди активних боїв і відпочинку.

Як грати

Ігрова завдання в Piratebattle io - сколотити собі найпотужніший корабель і, як у царя гори, утримувати топову позицію в рейтингу. Для прокачування корабля збираємо монети, щедро розсипані по морю і прокачуємо характеристики корабля. Монети також випадають з переможених суперників. У міру прокачування навичок, видозмінюється і зовнішній вигляд корабля.

Цікавим чином в Абордажі іо проходять битви. Розвернути корабель у грі - досить тривалий захід, а гармата біля кораблів дивиться тільки вперед. Так що доводиться вибирати моменти для атаки і не дозволяти нікому заходити собі на хвіст. А коли кораблі сходяться, то битву починає їх команда: від палуби до палуби перекидаються містки і зав'язується автоматичний бій. Так що на абордаж потрібно ходити вже підготовленим і впевненим у своїй броні, атаці і здоров'я.

Для маневрів в Абордажі іо використовується скидання баласту. Скинувши бочку, ваш корабель рванется вперед і часто це єдиний спосіб втекти від поразки під час абордажу.

Управління

  • Корабель рухається за курсором
  • Клік щоб стріляти
  • Пробіл, щоб зробити ривок