Jomp.io: Стрибунець іо

Як грати в Jomp.io: Стрибунець іо

Jomp.io: Попрыгунчик ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

У грі Стрибунець іо так сталося, що до своєї мети вам треба йти саме через ту вулицю, на якій сніг на голову падає. Та і про інших гравців можна ненароком вбитися. Тим не менше, воно того варте!

Як грати

Умови перемоги і поразки

Перемоги в Стрибунець іо дві. Перша перемога - пройти смугу перешкод як таку. Друга перемога - пройти смугу перешкод якомога більше разів, щоб встановити рекорд і потрапити в Топ-5 гравців на головній сторінці гри.
Поразка одне - померти по ходу справи. Померши, ви возрождаетесь на довільному рівні.

Управління

Управляється наш персонаж мишею. Стрибає самостійно.

Бонуси

У грі відсутній прокачування, підвищення рівнів, але є чотири бонусу, взявши які наш Стрибунець набуває тимчасові якості.

  1. Вода - наділяє вас здатністю ходити по лаві і вбивати гравців, які взяли вогонь
  2. Вогонь - тепер ви можете знищувати інших гравців. Всіх, крім тих, що взяли воду
  3. Хмарина - робить вас невагомими: ви стрибати вище і повільніше приземляєтеся
  4. Листочок - прискорює ваш персонаж

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Якщо ви опинилися на новому рівні вперше, то не поспішайте відразу його проходити, а пострибайте на місці і подивіться на інших гравців, як вони проходять. Якщо хтось буде успішна, робіть так само, як він.

Будьте обережніше з бонусами Хмари і Листочка. Вони так незвично і різко змінюють ритм вашої гри, що ненароком можна прогоріти.

Як показала практика, в грі більше очок набирає той, у кого є мета пройти гру, а не побитися з іншими гравцями. Пам'ятайте, що в Стрибунець іо мета - пройти рівень без сучка без задирки і потрапити в топ-лист на головну сторінку. Дрібниця, а приємно=)