Voxar.io: Воксар іо

Як грати в Voxar.io: Воксар іо

Voxar.io: Воксар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Voxar io це тривимірне художнє полотно. У нас вже є двовимірний простір Pixelcanvas io, а тепер ласкаво просимо в тривимірний арт об'єкт, де можна створювати як в поодинці, так і з друзями свою атмосферу з усіма викликів. Воксар іо знаходиться в активній розробці, так що можуть додаватися оновлення та нововведення. Прості правила, доступність та обсяг для творчості - ось що робить Voxar io привабливим.

Як грати

Щоб грати в Voxar io потрібен лише комп'ютер і інтернет - це особливо відзначає творець проекту. Ігрова завдання полягає в самовираженні на практично нескінченному просторовому 3D полі. Щоб зустрітися тут з друзями для спільного моделювання, можна скопіювати посилання зі своїми координатами. Для цього треба натиснути на значок Tools (крайній правий) і там буде посилання з вашим актуальним місцем розташування.

Крім того, Voxar io запам'ятовує ваші куки і при новому заході в гру ви почнете там же, де зупинилися минулого разу. Поки гравців в Воксаре іо не так багато, є надія знайти свої башточки і будинку в тому ж стані, в якому ви їх залишили.

З будівельних матеріалів Воксар іо пропонує виключно кубикообразные фігури з досить багатою колірною палітрою. Для зручності і деякою кастомізації у грі є декілька варіантів огляду, того, як ви будете дивитися на цю гру.

Управління

Управління в Voxar io для зручності винесено спеціальною лінійкою інструментів. Можна перемикатися як мишею, так і на гарячих цифрах:

  1. View — режим вільної камери
  2. Build — режим будівництва
  3. Pick — піпетка для взяття вподобаного кольору
  4. Destroy — режим руйнування кубиків