Battlestick.net: Війна стикменов!

Як грати в Battlestick.net: Війна стикменов!

Battlestick.net: Война стикменов! — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Battlestick = Кугелн іо + Стріла іо. У цій смертельній битві на луках потрібно влучність і уміння ухилятися. Просте управління дозволяє грати у Війну Стикменов абсолютно всім. Разом з очевидною простотою, яка доходить до елементарності, гра вийшла весела і азартна. В скарбничку плюсів Battlestick можна додати гумористичне звукове оформлення.

Як грати

Основна мета гри - залишитися живим і неушкодженим. Для цього потрібно виконати досить трудомістку задачу - перестріляти всіх інших. Під час виконання цих двох завдань потрібно ще знайти час і місце, щоб підлікуватися.

Грати можна у двох режимах: у командному та FFA. І в тому, і в іншому випадку раунд триває кілька хвилин, за підсумками якого гравцям нараховуються призові окуляри. Якщо зареєструватися Battlestick, то можна на ці окуляри набувати скіни для свого чоловічка, а в майбутньому, можливо, і іншу зброю.

Управління

  • Рухатися на стрілках.
  • Стріляти - клік.
  • Стрілка вниз - впасти і лікуватися. Стріляти в цей час не можна.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  1. Щоб підлікуватися, йдіть у дальній кут карти і сховайтеся за чим-небудь. Дуже добре впасти на чий-небудь свіжий труп, замаскуватися.
  2. Якщо з розгону наскочити на перепону, то ви подскочите від нього дуже високо.
  3. В центрі краще не перебувати заради вашої власної безпеки. Навпаки, слід відійти до краю карти і стріляють в бік новоприбулих в центрі.
  4. Під час перебування в Топі вам капає в 2 рази більше очок, ніж зазвичай. Так що лідерство тут добре вознаграждаемо.