Blockergame: Блокер іо

Як грати в Blockergame: Блокер іо

Blockergame: Блокер ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Blockergame щось середнє між суворим Starve io і хардкорним Hordes io. Приваблива графіка, цікавий геймплей, купа персонажів і постійна турбота творців - лагодження багів, поліпшення та інше - роблять її грою на 10 з 10. Блокер іо завоювала популярність і на ній можна зустріти гравців зі всього світу. Особливий інтерес Блокера в балансі - тільки що вступив гравець має такі ж шанси на перемогу, як і давно грає. За винятком вміння грати, зрозуміло =)

Як грати

У Blockergame ви можете зайти через одну з чотирьох фракцій. Розрізняються вони за кольором. Завдання в Блокере іо - битися з іншими фракціями (руйнуючи їх форпости), збирати монети для придбання артефактів і виконувати квести. Більшість квестів локальні і з'являються по мірі необхідності в лівому нижньому кутку: захистити свій фортпост, знайти прапор своєї команди і т. д. Коли ви з'являєтеся поруч з місцем, яке запрограмовано на квест, то вам висвічується відповідний напис.

Також у вас може бути куплено кілька артефактів, але одягнути одноразово можете тільки один. Артефакти купуються в магазині при форпості.

У нічний час доби в Блокере іо загострюється наплив і активність всякої нечисті, так що потрібно бути дуже обережними і спробувати дожити до ранку =)

Управління

  • WASD або стрілки, щоб рухатися
  • Прицілюватися мишею
  • Клік або пробіл для атаки