Evilgame.io: Злі ігри

Як грати в Evilgame.io: Злі ігри

Evilgame.io: Злые игры — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Evilgame io лежить у нас на полиці разом з Kingz io. Це своєрідна RTS в світі io, адже кожна секунда і рух на рахунку, а супротивники не дрімають. Злі ігри реально злі своїм антуражем. Вам знадобиться вміння і диявольське везіння, щоб вобраться з них переможцем. Evilgame io відмінно заводить і налаштовує на робочий лад.

Як грати

Мета Злих іграх - захопити й поневолити всіх гравців на карті. У кожного є своя База, яку головне не програти, якщо її захоплять, то ви поневолили. На Базі постійно накопичуються юніти, яких ми пересуваємо на інші ділянки карти, засталбливая їх за своїм царством. На зайнятих ділянках знову з'являються юніти. Клікнувши на яку вашу клітину, ви вбираєте" усіх жовнірів на ній і наступний клік на сусідню клітку перемістить ваших солдатів туди. Якщо вам потрібно залишити солдатів для оборони, можна скористатися функцією "подвійний клік" - тоді ви візьмете тільки 50% солдатів з клітини.

Щоб захопити ворожу територію, потрібно витратити стільки ж солдатів, скільки на ній є + 1 солдатів для засталбливания території. Тобто якщо ворожий ділянку охороняють 34 солдата, вам потрібно мінімум 35 щоб її захопити. Якщо у вас солдатів більше, то вцілілу різницю ви поведете далі в атаку.

Ще в Evilgame io можна залишати Бомби за 15 своїх солдатів. У тій клітці, яка у вас зараз активна, ви можете натиснути значок Бомби (лівий нижній кут екрану) і з вашої армії спишеться 15 солдатів, а на цій ділянці з'явиться видна тільки для вас бомба. Для супротивника вона обернеться неприємним сюрпризом при атаці.

Управління

  • Клік щоб взяти воїнів
  • Подвійний клік щоб взяти 50% воїнів
  • Клік на сусідню клітку, щоб воїнів перемістити.