Jukegame.io: Захоплення прапора

Як грати в Jukegame.io: Захоплення прапора

Jukegame.io: Захват флага — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Jukegame io це самостійна гра в одній темі з багатющою Tagpro gg. Завдання в Захопленні прапора залежить від мода, в який ви вирішили зіграти. Модів три, але всіх їх об'єднує, що потрібно взяти прапор і зробити так, щоб його не відібрали. Jukegame io радує графічним оформленням, достатком спецумений, які підбираємо на карті по ходу гри і тим, що гра дійсно зроблена з величезним ентузіазмом. Відчувається великий труд, який автори Jukegame в неї вклали.

Як грати

У Захопленні прапора є 3 мода: Класичний, Командний і Deathmatch.

  • У Класичному (Classic) є 2 команди, кожна зі своєю базою. Потрібно взяти прапор з ворожої бази і принести на свою. Гра грається 15 хвилин або до 3 очок.
  • Командний мод (Collaborative) порадує нас тим, що є один золотий прапор, який потрібно принести на базу суперника, зламавши їх захист. Зовсім як американський футбол. Грається так само до 3-х перемог.
  • Deathmatch триває так само 15 хвилин. Потрібно взяти прапор і утримувати його протягом 30 секунд, щоб вам зачислилось очко. Виграє той, хто перший набере 3 очки.

Захоплення прапора це командна гра, тому важливо поєднувати свої дії з діями інших гравців. Для цього є командний чат.

Jukegame знаходиться під увагою і розробкою, так що можна періодично заглядати на тему оновлення, нових карт і здібностей =)

Управління

  • WASD для переміщення
  • Enter, щоб писати повідомлення в загальний чат
  • T щоб писати в командний чат