Bist.io: Бисть во

Як грати в Bist.io: Бисть во

Bist.io: Бист ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Bist io це гра в лінійці io ігор про танчики. Схожа з татусем Діп іо і схиляється в бік Tankwars io. По мірі знищення інших танків і збору падаючих з них зірок, ми качаємо нашу машину за характеристиками і типу. У Бисть во багато ботів, які воюють не дуже добре, але розслаблятися не варто - коли зустрічаєшся з іншим гравцем сутичка відбувається стрімка і смертоносна для одного з вас =) Bist io однозначно варто додаси в колекцію ігор про танки і просто хорошу io гру.

Як грати

Мета гри в Бисть во - зайняти місце гравця Топ і залишатися на ньому як можна довше. Для прокачування потрібно знищувати інші танки. Випадають з підірваних танків зірки підбираються заради досвіду та ще й поповнюють запас здоров'я. Так що після переможного бою ви відразу ж і полечитесь.

По ходу гри розбивайте ящики, там лежать тимчасові бонуси щита, швидкості, допольнительных куль, швидкості стрільби і зірки прокачування, Слід остерігатися тих, хто взяв бонус щита. Щит пробити досить складно і часто овчинка не варта вичинки.

Для зручності та ефективності гри рекомендуємо зменшити масштаб сторінки (натиснути ctrl+коліщатко миші). Так огляд в Бисть во буде істотно краще.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Клік щоб стріляти