Capman.io: Пакман іо

Як грати в Capman.io: Пакман іо

Capman.io: Пакман ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Capman = Пакман цілком і повністю. Старий добрий Пакман, у якого грали на перших комп'ютерах у часи, коли навіть не чули ні про які Інтернети. Потрібно їсти точки і не попадатися монстрам, інакше все. З іншими гравцями ви ніяк не боретеся, а якщо візьмете таблетку, то на деякий час станете не тільки невразливі, але і смертельно небезпечні для монстрів. У Пакмане іо ви можете вибирати собі колір свого персонажа, капелюх і фразу, яку ви даєте при вбивстві монстра.

Як грати

Ігрова завдання - набрати якомога більше очок. Для цього потрібно поїдати жовті монети і вбивати монстрів. Перша 1000 очок дасть вам додаткове життя. Потім додаткове життя можна буде отримати за 10.000 очок, а ім'я того, хто в Пакмане іо наб'є світовий рекорд, запишуть на дошку пошани на головній сторінці разом з прапором країни, з якої він грає.

Capman io дружня гра: з іншими гравцями ви змагаєтеся хіба що за їжу - хто швидше з'їсть. А от монстри можуть вас схрумкать. З'їдена таблетка допомагає повернути ситуацію навпаки: тепер ви можете вбити монстра. Він відродиться через кілька секунд, але вже подалі від вас.

Управління

WASD або стрілки для переміщення
M - включити / вимкнути музику