Namcap.io: Намкэп іо

Як грати в Namcap.io: Намкэп іо

Namcap.io: Намкэп ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Namcap io = Capman io + безмежна фантазія на грані божевілля. У цій версії пакмана ми можемо грати як за колобків, так і за привидів. Завдання колобков - з'їсти всі крапки на карті, завдання привидів - перешкодити цьому. Періодично на карті з'являються чарівні пігулки, роблять колобків у Namcap io зовсім вже смертельно небезпечними для привидів. Привиди, у свою чергу, можуть проламувати стіни, але для них на карті трапляються пастки, надовго позбавляють їх нормального зору. Намкэп іо - для гурманів!

Як грати

Вибираємо собі бік. Цікаво, звичайно, пограти за обидві сторони конфлікту в Намкэп іо і відчути себе і в якості поїдання точок, якими чим більше, тим краще, і захисників національного надбання - привидів - яким треба відвадити колобків від звички зазіхати на чуже. Як і в класичному пакмане, з'ївши пігулку колобки стають смертельно небезпечними для привидів. А для привидів тут уготовані пастки, яких потрібно уникати.

Можна легко відрізнити колобка, який з'їв пігулку - у нього світломузика в очах буде грати. А привид, з'їв пастку виглядає як злодій з чорною пов'язкою на очах.

Управління

  • Стрілки, щоб рухатися
  • Пробіл, щоб зруйнувати найближчий квадрат стіни (тільки для привидів)