Bloble.io: Блобле іо

Як грати в Bloble.io: Блобле іо

Bloble.io: Блобле ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Bloble io - це практично класична стратения, де потрібно добувати ресурси, будувати базу, покращувати будови, виробляти юнітів, за одним винятком - для виробництва юнітів не потрібні ресурси. Ймовірно, що це відступ зроблено, щоб зрівняти можливості тільки вступили в гру з тими, хто вже відбудувався і активно воює з сусідами.

Умови перемоги і поразки

Перемогою можна вважати кількість часу, який вам вдається протриматися незламним, і рядок у рейтингу.

Ураження настає при знищенні Штабу (центральне будова бази)

Як грати в Bloble io

Будівництво

Перше, що потрібно зробити - відбудувати базу. Можна не переживати за безпеку, базу оточує силове поле, яке існує, поки будь-який ваш юніт не порушить його. Забудова бази залежить від обраної стратегії. В першу чергу незалежно від стратегії будуються генератори для забезпечення ресурсами. Далі будуються казарми або танкові заводи (знову-таки в залежності від стратегії), збройову - для апгрейдів юнітів, вдома - для збільшення максимальної кількості доступних юнітів, і, нарешті, стіни і захисні вежі (при необхідності). Розмір бази незмінний, компонувати будови прийдеться на тій території, яка виділена під будівництво.

Строения Bloble io

Щоб побудувати будова Bloble io виберіть з доступних внизу екрану і вкажіть місце для будівництва. У кожного будови є ціна і обмеження з розміщення. Наприклад за кордоном бази можна будувати тільки стіни і виробництво юнітів .

Описание элементов игры Bloble io

Повний опис будівель наведено нижче.

Юніти

Юнітів виробляють бараки і заводи. У Bloble io існують 4 основних типи юнітів:

Кожен з юнітів володіє своїми характеристиками, які можна покращувати через апгрейди в Збройової. Командир може бути тільки один, його виробляє штаб. Всі інші юніти виробляються автоматично при наявності ліміту на виробництво. Для збільшення ліміту будуйте більше будинків. Будівництво юнітів (крім Командира) не вимагає ресурсів.

Повний опис юнітів наведено нижче.

Бойові дії

Все управління юнітам (виділення і вказівку мети) Блобле іо здійснюється мишкою. Вибираєте потрібних юнітів і направляєте в яке-небудь місце або споруди (юніти) противника. Будьте уважні, юнітів дуже легко втратити на карті! За це вони будуть продовжувати займати ліміти виробництва!

Направляти юнітів на силове поле навколо бази противника не має сенсу, ви втратите юніти. Противник буде вражений після знищення Штабу. Якщо є можливість, надсилайте юнітів на Штаб. Будь-яке будову можна відновити, Штаб - зась.

Як тільки суперник вражений, терміново евакуюйте що залишилися юнітів! Інакше на місці поваленого суперника з'явиться база нового гравця і ваші юніти, які потраплять в силове поле нової базу, будуть знищені.

Якщо ви залишаєте гру на деякий час, майте на увазі, що після деякого періоду неактивності сервер Bloble io викине вас з гри.

Управління

Переміщення камери - WASD або стрілки
Повернення на базу - R
Виділення будівель і юнітів - мишкою
Будівництво - мишкою
Управління юнітами - мишкою

Режими

  • Мультіплеер
  • Паті (Party) - для гри з друзями на одній карті

Будови

Юніти

Гра Bloble io - це унікальний, цікавий і захоплюючий примірник стратегії в жанрі іо.