Hexar.io: Гексар іо

Як грати в Hexar.io: Гексар іо

Hexar.io: Гексар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Hexar io = Splix io + Superhex io. Гра на захоплення території за типом старої доброї дитячої гри з ножичком "земельки". У Гексара приголомшливо "плавний" движок, управляти кулькою одне задоволення. До того ж у цій інтерпретації можна скільки завгодно перетинати власну межу. Мінімалізм Гексар іо зачарує будь-якого, а вимогливість до вдумливості і постійній грі на межі фолу принесуть величезне враження. Грати в Hexar io це значить забути про все на світі =)

Як грати

Ігрова завдання в Гексаре іо - захопити якомога більше території. Щоб це зробити, потрібно вийти зі своєї території, окреслити область, яку будете захоплювати і повернутися на свою базу. Все, окреслена область стала вашою. Автоматично ведеться статистика по відсотку захопленій території, кількості захоплених гексів, убитим суперникам і все це разом = переможні очки. Але процес настільки цікавий, що про окулярах згадуєш тільки коли загинув і насолоджуєшся фінальної статистикою.

Загинути можна двома способами. Коли ви захоплюєте територію і хтось перерубує лінію, що тягнеться за вами. І коли ви стукаетесь головою в процесі захоплення території з головою іншого гравця або врізається в край карти.

Вбити суперника можна, відповідно, перерубив його лінію або врізатися в його голову, коли він на вашій території. Якщо ви і він на вашій території, то для вас немає небезпеки врізатися в нього.

Крім захоплення гексів, в Hexar io на карті є зелені кола. Взявши такий гурток, ви збільшите свою швидкість на короткий час на 150%, що досить суттєво.

Управління

Щоб рухатися, потрібно затиснути клік миші і вести гурток-голову за курсором.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  1. Битися краще всього на своїй території. Якщо хтось на вас насідає, то "пасіть" його в себе і спокійно чекайте, поки азарт противника переможе в ньому почуття безпеки.
  2. Грайте на повноекранному режимі і закінчуйте захоплення, якщо перестали бачити початок свого хвоста. Безпека перш за все.
  3. Вигідніше = безпечніше. Найбільш стійка форма - кулька. Рухаючись у двох-трьох клітках по периметру кульки, ви можете здійснювати довгі захоплення і швидко сховатися до себе на базу, якщо побачите небезпека. А якщо вам зробили глибокий "виріз", то досить легко буде повернути територію, з'єднавши виступаючі краї.