Carboom.io: Карбум іо

Як грати в Carboom.io: Карбум іо

Carboom.io: Карбум ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Carboom io виконаний тими самими розробниками, що і тривимірна Sky arena. Карбум іо теж в 3D і теж дуже премило намальований; кататися на його просторах дуже приємно. До того ж, є можливість гарненько постреляться з іншими гравцями. У Carboom io на постріли впливають не лише природні перешкоди у вигляді дерев і каменів, але і особливості ландшафту - темними кольорами позначені пагорби, через які стріляти неможливо.

Як грати

Мета в Carboom io - перестріляти своїх суперників. Особливість гри в тому, що навіть якщо вас вбивають, ваша машинка зростає в рівні і набуває покращені характеристики. Вони допомагають битися, але все одно, тільки що увійшов гравець не так відстає від прокачаного, і в цьому принадність io ігор в принципі і даної гри зокрема.

Особливістю Карбум іо можна вважати те, що снаряди летять до тих пір, поки не встромити в перешкоду або в іншого гравця. Враховуючи те, що противники позначені на карті стрілками, можна сміливо стріляти в переслідувану "стрілочку" навіть якщо супротивника немає в зоні видимості. Досить імовірно, що до того моменту, як ви зустрінетеся, його ХП буде порядно знижені.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Клік щоб стріляти
  • Всі спецнавыки активізуються автоматично