Mechar.io: Мехар іо

Як грати в Mechar.io: Мехар іо

Mechar.io: Мехар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Mechar io дає нам можливість пограти за одного з цыпленкоподобных роботів з Зоряних війн! Ще можна знайти аналогію з космічної стрілялкою Super orbit io, не такою популярною, але дуже придатною. У Мехар іо ми будемо битися посеред фантастичних пейзажів загубленої в космосмической станції лабораторії або посеред тактичного полігону в забороненій пустелі. Кожна карта має свої особливості, але на обох лежать склади зброї, аптечок, хв іншого задоволення, з чиєю допомогою можна розбирати супротивників на запчастини. Враховуючи рівень графіки, виконання великої кількості гравців, Mechar io можна поставити високий рейтинг у світі іо ігор.

Як грати

Мета Mechar io - забратися в Топ по світовому рейтингу і впилить своє ім'я на дошку пошани, щоб всі бачили і устрашались. Для цього збираємо зброю і згадуємо використовувати аптечки, коли здоров'я залишається небагато. Наші Міхи вміють користуватися щитом і робити стрімкі удари корпусом; грамотне використання і того і іншого допомагає в битві.

Майже від будь-якої зброї можна ухилятися і взагалі, маневрувати в Мехаре іо дуже корисно. Співвідношення швидкості роботів і швидкості патронів часто на користь перших =) Відступаючи від супротивника можна кинути йому міну, або навпаки, трохи вичекати момент і вдарити його, як Зідан вдарив Матерацці =) Ефект гарантований.

На карті "Пустеля" літає літак, який скидає капсули зі зброєю. Щоб добути зброю, потрібно спочатку розбити таку капсулу, а потім вже скористатися вмістом всім на радість.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Лівий клік - огоно
  • Правий клік - щит
  • Подвійний клік на одну з WASD щоб прискоритися
  • Пробіл, щоб вдарити корпусом