Cursor.io: Курсор іо

Як грати в Cursor.io: Курсор іо

Cursor.io: Курсор ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Cursor io це головомка з елементом аркади і вельми несподіваним взаємодією з іншими гравцями. Одночасно перегукується з неймовірною Брофист іо і є в ній щось від аркадного Стрибунця іо. Курсор іо це поєднання граничної акуратності, головоломки і відвертої бесилки. Рівень за рівнем ми змагаємося з іншими гравцями, то входимо в такі умови, коли один без одного - нікуди. За це Corsor io можна вручити окремий приз як соціально значимого проекту.

Як грати

Завдання гри - проходити різноманітні лабіринти. Правила кожної окремої карти розуміються інтуїтивно і не складуть праці ні для кого старше десяти років. У Курсорі іо у нас є, власне, курсор, який потрібно вести по лабіринту. Зверніть увагу, що курсор повинен бути у жовтому кружечку - це означає, що курсор нашої миші там же. Курсор по дорозі можна втратити, наприклад, врізавшись їм в перешкоду, не помітивши цього і рухаючись далі курсором миші, який запросто крізь перешкоду проходить. У таких випадках наш Курсор буде в червоному гуртку і слід повернутися, підібрати його і розгадувати гру далі.

Дуже часто прохід до заповітного зеленого квадрата (вихід з рівня) заступає "двері" червоного або іншого кольору. Це означає, що який-небудь гравець повинен затиснути клік на зоні, яка відкриє цю "двері", щоб інші гравці змогли пройти. Потім цей гравець, у свою чергу, теж буде чекати допомоги. Cursor io це гра, де приз хоч і один, але його вистачає на всіх, так що битися зовсім не обов'язково.