Battlegroup.io: Батлгруп

Як грати в Battlegroup.io: Батлгруп

Battlegroup.io: Батлгруп — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Battlegroup io це дуже приємна гра у військово-морській тематиці. Керувати тут човном досить непросто, до того ж, за щільністю стрільби з усіх напрямів гра не поступається переможної Вінгс іо. У Батлгруп завжди є з ким постреляться: тут є кілька ботів плюс літаки, які теж можна збивати. Іноді з-під води вам теж ведуть вогонь, але підводним човнам не даси здачі, доводиться ухилятися. Резюмуючи, можна сказати, що Battlegroup io вже зараз готова і придатна io гра з вельми багатообіцяючим майбутнім.

Як грати

У грі номінально є окуляри, так що можна вважати метою - потрапити в Топ. Але яка-небудь прокачування в Battlegroup io відсутня. Здоров'я та патрони автоматично поповнюються і кількість очок на це не впливає. Швидкість теж величина постійна.

Оборонятися доводиться відразу від трьох сил: літаків, човнів супротивника і підводних човнів, які не видно, але періодично випускають по гравцям торпеди. А якщо виплисти за ігрову зону, то досить швидко у вас почнеться відніматися здоров'я до тих пір, поки ви не выплывите звідти або не загину. З урахуванням швидкості розвороту човни, загинути в забороненій зоні дуже навіть просто.

Батлгруп відрізняється дуже приємним дизайном як самої води, так і вибухів і кораблів з літаками. Візуально грати в неї приємно, а оставиться живим кілька хвилин поспіль, поступово розуміючи, як поводитись при цьому бій на поразку - дуже захоплююче.

Управління

  • Правий клік показує, куди рухатися
  • Лівий клік - вогонь