Gunfight.io: Розбирання іо

Як грати в Gunfight.io: Розбирання іо

Gunfight.io: Разборки ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Розбирання іо (Gunfight io) це натуральні розборки в міському ландшафті. З вигляду ніби молодший брат Slay one. чи старий-добрий Counter Strike в цікавій інтерпретації. Потрібно зовсім мало часу, щоб вникнути в правила гри, і потім піде суцільні веселощі; грати в Gunfight io супер цікаво. Взагалі Розбирання іо виконані на високому рівні, і очікується, що буде додаватися новими фішками.

Як грати

В Розборках іо є невеликий туторіал, де вам розкажуть, як рухатися, цілитися і стріляти. А безпосередньо на карті грається так (на прикладі Офісу): щоб прицілитися, потрібно встати напроти віконного отвору. Через приціл ви можете побачити у вікнах своїх супротивників і їх потрібно всіх перестріляти. Щоб не вбили вас, потрібно переміщатися між вікнами і з поверху на поверх. У Gunfight io є командний залік і та команда, що зробить 25 фрагів, перемагає. Один раунд триває 3 хвилини.

Залізнична станція, завод або офіс - ось ваша локація для з'ясування відносин. Вибирайте сторону за яку будете битися - терористи або силовики. Можна самому створити карту, а можна приєднатися до вже існуючої.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Правий клік - прицілитися
  • Лівий клік - стріляти

Важливо: після того, як ви прицілилися, можна відпустити миша, приціл не забереться. Тільки тоді ви можете стріляти. Стріляти з затиснутим кліком прицілу не можна.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  1. Не стійте на одному місці. Вистрілили перемістилися.
  2. Не стійте з союзником у одного і того ж вікна, інакше одна куля зачепить обох.
  3. Рекомендуємо також спробувати чумовую Karnage io!