Vanar.io: Ванар іо

Як грати в Vanar.io: Ванар іо

Vanar.io: Ванар ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

У Vanar io ми управляємо космічним кораблем, ростемо по масі і боремося з суперниками. Оригінальна річ, яка день від дня повільно, але вірно нарощує армію своїх шанувальників. Може бути це голосно сказано, але Ванар іо дійсно одна з тих ігор, в яку не так часто граєш, але постійно маєш на увазі і ні-ні та зайдеш постріляти пару дурнів, які вважають себе самими крутими пілотами.

Як грати

Основне завдання в Ванаре іо - стати найбільшим зоряним кораблем. Для цього знадобиться збивати астероїди і інших гравців. Стреляясь з іншими гравцями ви досить швидко "перекачиваете" їх масу собі і навпаки. Так що навіть будучи великим потрібно бути завжди напоготові і ні в якому разі не врізатися в планети. Планети взагалі не можна знищити, а навіть самий масивний корабель в Ванаре іо вибухне, ледь зіткнувшись з планетою

Управління в Vanar io досить приємне і просте, але треба пристосуватися до того, що ви літаєте в безповітряному просторі і схильні інерцією, яку можна погасити тільки розвернувшись в іншу сторону і давши тягу.

Патрони мають властивість кінчатися, але і накопичуються досить швидко. Щит не відображено в кількісному значенні, одне точно відомо - його ненадовго вистачає. Але в перші секунди бою його необхідно вмикати, щоб не втратити масу від ворожих куль відразу.

Управління:

  • WAD щоб рухатися
  • Пробіл, щоб стріляти
  • Шифт = щит