Hopz.io: Стрибки іо

Як грати в Hopz.io: Стрибки іо

Hopz.io: Прыжки ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Прыготня! - мабуть, самий точний та вичерпний опис того, що відбувається в Стрибки іо. Лаконічність правил і витонченість оформлення завоюють собі оплески, крім того, грати в Стрибки іо просто весело.

Як грати

Управляється наш персонаж стрілками.
Коли ви підстрибнули, то можна "дострибнути", натиснувши на стрілку вгору другий раз.

Умови перемоги і поразки

Ваше завдання - перестрибнути через суперника, щоб вимкнути його з гри. Зворотною стороною медалі є уникати перестрибування іншими гравцями. Але навіть якщо вас перестрибнули, немає приводу засмучуватися, адже через дві секунди ви зможете відродитися. Для гри в Стрибки іо вам буде потрібно вправність і дуже делікатна володіння собою. Можна рекомендувати грати в Стрибки іо дітям для розвитку чутливості в управлінні.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Спочатку здається, що чим більше перемог над іншими, тим вище ви починаєте стрибати, але це тільки здається. В Стрибки іо зовсім немає прокачування, рівнів і т. д. Єдине, що більше всіх напрыгавший гравець закріплюється в дошці рекордів на добу.


Тим не менш, ось спостереження, які важливо мати на увазі:

  1. Підстрибуючи персонаж рухається швидше, ніж та, що йде по землі
  2. По-друге, щоб максимально стрибнути, потрібно натискати другий раз на стрілку в тому моменті, коли ви вже перестали підніматися вгору, але ще й не стали падати. Немає різниці, стоячи ви це робите, або йдете, висота буде однакова. Має сенс встати в куточку і потренуватися в такому гіпер-стрибку, а потім вже йти в середину рингу.