Rewind.space: Змійка іо

Як грати в Rewind.space: Змійка іо

Rewind.space: Змейка ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Rewind space це ще одна Змійка поряд з Вормикс іо і великої Slither io. Хоч Змійка іо і нагадує іграшку з Нокіа 3310, це багатокористувацька іо гра і має свої особливості. Варто зазначити багату варіативність візуального оформлення та класну вигадку з тим, як буде відображатися рух змії на вашому екрані (Camera 1/2/3/4). У Rewind space можна зустріти гравців зі всього світу і це - показник.

Як грати

Ігрова завдання в Rewind space - стати найбільшою Змією. Для цього потрібно вбирати в себе їстівні блоки і оттяпывать хвости в інших змійок. Програш настає в тому випадку, якщо ви врізалися лобом у гратчастий блок або вашу голову протаранив інший гравець. Головне - берегти голову; хвіст завжди можна відновити.

У грі оригінальні можливості бою з іншими гравцями. Можна вистрілювати блоками, розбиваючи інших гравців. І навіть переміщуватися на короткі відстані. Змійка радує своїм балансом - тільки що увійшли гравці можуть битися з вже великими зміями, важливо тут тільки вміння. Навіть навпаки, довгий хвіст - зручна мішень для маленьких і вертких!

Щоб приємніше було грати, Rewind space доступні три колірні теми і можна по-різному налаштувати камеру огляду, кому як зручніше.

Управління

  • WASD для переміщення
  • I - вогонь
  • O - вогонь трьома блоками на всі боки
  • P - Прискорення
  • Пробіл - Телепорт