Paper io: Папер іо

Як грати в Paper io: Папер іо

Paper io: Папер ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Paper io додається в колекцію крутецких іо ігор на захоплення території. Тут вже є сиблинги Hexar io і Superhex io, ну і, звичайно ж, папаша Splix io. А тепер і Папер іо - оригінальна, дуже позитивна і мила гра. Тут навіть гинути не страшно. Але головою подумати доведеться, а ще це випробування на того, чиї нерви міцніші.

Як грати

Завдання - обхапать побільше території. Починаючи з маленького квадрата, ви будете нарізати прямокутними формами собі територію, і головне, щоб вас хто-небудь не підрізав в процесі, інакше - смерть. В абсолютній безпеці ви тільки на своїй території, в цьому вся принадність Папер ів. А в підсумковий залік йде те, скільки відсотків від загальної карти ви захопили і скількох супротивників вбили, перерізавши їм лінію життя.

Якщо натиснути "поділитися", то будуть доступні оригінальні, непомітні і милі скіни.

Paper io створена для гарного проведення часу. Це так спочатку здається. Але коли захоплений шматок карти починає перевищувати психологічну позначку, то гра стає просто надзвичайно небезпечною. Так що бережіть себе і дійте акуратно. У Папер іо діє японської правило - "Швидко це повільно, але без перерв".

Управління

WASD для переміщення