Dual agar online: Дуал агар

Як грати в Dual agar online: Дуал агар

Dual agar online: Дуал агар — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Dual agar порадує всіх шанувальників жанру Агарио. По-перше, в ігровому розпорядженні десятки серверів. У Дуал агарі приголомшливі можливості кастомізації і роблення гри "під себе". Є в грі спеціальний тег, який означає, що ви тільки тренуєтеся і тоді вашу клітину не зможуть з'їсти. Ще у Dual agar є спеціальні маркери, які показують напрям рухів ваших клітин. Загалом, всього не перелічити, варто зіграти!

Як грати

Центральна завдання в Дуал агарі - виростити найбільшу клітку. Для цього потрібно поїдати кольорові кружечки (їх мало) і інших гравців (ось це по-нашому!) Клітини в цій грі активно діляться і кожна клітина поїдає меншу розміром. Справа в тому, що збільшуючись в розмірі ваша клітина втрачає в швидкості, і щоб зловити більше дрібну доводиться розділитися, "виплюнувши" половину себе вперед для поглинання противника. Зростаються тому вони досить повільно і за цей час може багато чого статися. А якщо ви скушаете шипастую зелену крапку, то вашу клітину розірве на кілька частин, так що акуратніше з цим.

А назва Дуал агар отримала за те, що тут розмножуються відразу дві клітини, а не одна. Подвійний ефект, подвійна сила! =)

Управління

  • Клітини рухаються услід за мишею
  • Клік = розділитися
  • Зайшовши в меню Hotkey ви можете налаштувати корисні для вас функції як вам зручніше. А в Settings налаштовується графічне оформлення.