Wreckers.io: Мародери іо

Як грати в Wreckers.io: Мародери іо

Wreckers.io: Мародеры ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Wreckers io це гра, в якій ми будемо керувати машиною, до якої прив'язана смертоносна палиця. Схоже за тематикою на Злап іо і Брутал іо. В Мародерів іо гравцям належить в стилі Божевільного Макса управляти лютої тачкою, прискорюючись для віражів, підрізаючи суперників і, головне, знищуючи їх на мотлох. У Wreckers io гідна графіка, і, безумовно, цю гру чекають висоти.

Як грати

Завдання в Мародерів іо досить тривіальна - набрати якомога більше фрагів і, отже, очок. Вибитися в Топ і там утриматися. Нюанс гри такий, що машину постійно заносить і переважує її ж зброю, і доводиться сильно крутитися щоб з розмахом бабахнути по кому-небудь. Чим більше людей ви перемогли, тим більше стає вашу зброю і тим простіше вбивати нових ворогів.

Wreckers io активно модерується і вдосконалюється. Навіть якщо Мародери іо бувають недоступні, то це тільки тому, що скоро з'явиться оновлення і можна бути впевненими, що найближчим часом вона запуститься знову.

Окремого слова варто функція прискорення під Wreckers io. Навіть просто тягнучи кулю за собою, внаслідок прискорення можна сильно пошкодити машину суперника, якщо обігнати його на форсажі. Так що форсажем потрібно користуватися акуратно і завжди тримати трохи про запас, щоб у разі спекотної сутички швидко покинути заміс.

Управління

  • Машина слід за мишею
  • Подвійний клік щоб включити прискорення