Arae.io: Арай іо

Як грати в Arae.io: Арай іо

Arae.io: Арай ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Arae io це кубічний шутер. Жартома чи мистецтва заради, розробники створили всі в кубиках різних масштабів і квітів. По геймплею Arae.io можна співвіднести зі своєрідним Trigon io і Солдатиками. Крім як гойдатися і знищувати суперників на місце в Топі завдань тут немає. Дуже радує набір умінь, якими можна користуватися під час бою. Арай іо безумовно порадує любителів io стрілялок!

Як грати

Завдання в Arae io - вибитися в Топ і утримувати чільну позицію. Для цього доведеться грамотно використовувати свої навички плюс добре стріляти. За руйнування дрібних бордових кубиків вам нараховуються очки досвіду, які сумуються в рівні. За кожен рівень вам додається ХП, що суттєво допомагає в битві за трон Арае іо.

Особливу увагу варто приділити системі вибору умінь у Арае іо. На головній сторінці ви бачите чотири кольорових прямокутника. Це ще не є вміння, а кнопки доступу 1 - 4. Ви натискаєте на один з чотирьох прямокутників і всередині бачите п'ять карток. Це п'ять абилок,і одну з них ви призначаєте на кнопку, яку тільки що ввійшли. Таким чином ви призначаєте по умінню на кожну з чотирьох кнопок. Можна призначати однакові вміння, причому в бою вони будуть незалежні один від одного. Наприклад, у вас вміння Вогняних кулю на кнопках 1 і 3. Ви выстреливаете Кулею з 1 кнопки, переключаєтеся на 3 і тут же выстреливаете з неї. У кожного Кулі буде свій особистий кулдаун. Варто спробувати в Arae io зі всіма вміннями і вибрати ті, що найбільш підходять вам.

Arae io вийшла достойною грою і гарним аркада, в який дійсно цікаво грати і до якого не хочеться нічого ні додати, ні забрати. Справжня io гра!

Управління

  • WASD для переміщення
  • Клік щоб стріляти
  • Кнопки 1-4, щоб вибрати активну вміння
  • Пробіл, щоб використовувати вміння