Tanqs.io: Танчики іо

Як грати в Tanqs.io: Танчики іо

Tanqs.io: Танчики ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Tanqs io схожа швидше на Tagpro gg, ніж на реально стрілянину на танках. Тут ми отримуємо окуляри за довіз прапора суперника до своєї бази. Грати в Танчики іо спочатку здасться трохи дивним в плані управління, але призвичаїтися можна швидко. Причому дуже скоро ви зрозумієте, що здається спочатку недолік управління задуманий спеціально і робить Танчики іо дійсно унікальною грою. Дуже шкода, що в цій грі не так багато (поки що) народу, адже вона дуже гідна.

Як грати

У Tanqs io ми заробляємо очки, приволакивая прапор суперника до себе на базу. За це виходимо в Топ і навіть можемо потрапити в рекорд дня =)

Але ось у чому прикол - впоратися з танком не так-то просто. Він чомусь їде то передом, то задом і вам буде потрібно якась самонастройка, щоб зрозуміти, як керувати танком саме так, як вам треба. А те, що танк може їхати за курсором задом піде вам на користь, коли ви візьмете прапор суперника і повернете дуло в бік переслідують ворогів.

Щоб убити суперника, достатньо одного попадання. Стартово в Танчики іо у нас 3 пострілу, але піднімаючи нейтральні прапори ми можемо модифікувати собі гармату. Втім, як показує практика, стартова гармата дуже навіть нічого. Зате коли ми беремо прапор команди, то постріл у нас стає тільки один і швидкість дуже падає. Необхідно прикриття з дружніх знарядь =) А коли взяв збройовий прапор, то щоб змінити зброю, потрібно викинути наявне.

Управління

Управління мишею.
Лівий клік щоб стріляти.
Правий клік щоб скинути прапор.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Ви можете хапати свій власний прапор і уволакивать туди, де, як вам здається, йому безпечніше.
Дослідіть різні гармати і пристреляйтесь до тієї, з якої ви найбільш ефективні.
Можна відтягнути всі підсилювачі зброї в одне місце, і поставити "охоронця" з своєї команди. Хай спробують узяти!
Якщо ви справжній шанувальник жорстоких танків і ця гра видалася вам злегка милою, то спробуйте Мудварс - даний гряземесилово!+)