Sumoti.me: Сумоти

Як грати в Sumoti.me: Сумоти

Sumoti.me: Сумоти — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Sumoti me - гра в жанрі цар гори. З нею солідарні Bumpballs io і в чому-то є схожість з Drifting io. У Сумоти потрібно наштовхувати інших гравців на великі сірі області. Управління тут така, що потрібно бути обережним самому, інакше можна самовытолкнуться. Сумоти це гра балансу та вміння вчасно прикласти силу.

Як грати

Основне завдання Sumoti me - виштовхувати інших гравців за межі кольорової зони. Гравець вибуває, коли стосується своїм центром чорного бордюру сірої зони. За вибивання інших гравців в Сумоти нараховуються очки прокачування, на які можна поліпшити собі швидкість, маневреність, силу виштовхування. Це допомагає, але шанси на перемогу і у новачка. Головне - вміння і тонке чуття балансу.

При зіткненні має значення швидкість гравців і масивність. Натиснувши пробіл ви зробите свій персонаж масивніше. Так що можна розганятися і, ставши масивним, вибивати з інших рівноваги. Головне не схибити і не наскочити на бордюр самому. Якщо таке сталося, то можна перезайти в гру під тим же ніком із збереженням частини досвіду.

Sumoti me це дуже оригінальна гра, яку варто скуштувати. Спочатку здається, що в неї нічого немає, але з часом з'являються і азарт і бажання, щоб тут було більше гравців - з ким можна добряче поштовхатися.

Управління

  • WASD або стрілки, щоб рухатися
  • Пробіл, щоб утяжеляться