Gravitygame.io: Гравітація іо

Як грати в Gravitygame.io: Гравітація іо

Gravitygame.io: Гравитация ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Ууу-ху! Ааа-ха! Ооо! - Такі вигуки прийдуть вам на думку при грі в Gravitygame io. Гравці мандрують між планетами і пуляются один в одного, заробляючи окуляри на підбитих суперників. Раунди в Гравітації іо проходять швидко і щелкаются один за іншим, як насіння. Інтерес в тому, що при стрільбі доводиться враховувати гравітацію планети, яка впливає і на вашого персонажа, і на снаряди.

Як грати

Завдання в Гравітації іо - вижити, нарубавши при цьому більше фрагів. Щоб виживати, потрібно грамотно використовувати ресурс палива (позначка каністри в лівому нижньому куті), який дозволяє управляти персонажем під час міжпланетного польоту і вчасно підбирати аптечки. При цьому вміння стріляти по супротивникам в умовах безповітряного простору і потужних гравітаційних полів ніхто не відміняв! Gravitygame io виглядає супер милою, кумедною грою, але і тут швидко знаходяться своїм тактики і все може придбати досить серйозний відтінок.

Щоб здійснити посилений постріл, потрібно затиснутий праву кнопку миші. Ще можна стискатися, натиснувши кнопку вниз. Допомагає ухилятися від куль, але щоб пересуватися, доведеться встати =)

Управління

  • WASD для переміщення
  • Коли ви підлетіли, то WASD витрачає ваш запас палива для маневрів. Запас поступово поповнюється.
  • Клік миші, щоб стріляти
  • Затиснути правий клік щоб посилено вистрілити