Wings.io: Вінгс іо

Як грати в Wings.io: Вінгс іо

Wings.io: Вингс ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Wings io це приголомшливий шутер в стилі повітряних боїв. У цій грі, так само як і в тактичній Кугелн іо або крышесносной Slaim io життя триває лише кілька миттєвостей. Особливо, якщо ви взяли корону першості. Зате радує, що можна відразу ж переродитися і знову кинутися в бій! У Wings io багато зброї, яка валиться в прямому сенсі з неба і яке тільки знай що хапай і невтомно натисни на гашетку. Вінгс іо вимагає від гравців граничної концентрації, адже щільність бою така, що перепочити не вийти.

Як грати

Основна мета Вінгс іо - отримується в процесі веселощі. Виживати довго все одно не вийде - щільність бою занадто висока. Щоб підвищити градус спека, розробники вписали в гру кілька функцій (описано нижче) + періодично оновлюють графіком, тему і взагалі люблять експериментувати. На Новий рік, наприклад, замість літаків були Санта-Клауси на санях з оленями! Однозначно, в цю гру варто періодично заходити і щоб пограти і щоб подивитися на нововведення.

У Вінгс іо є Корона лідерства, яка передається за "спадщину". Корону можна отримати, підірвавши чинного короля. Той, хто нею володіє, отримує бонус до здоров'ю та втрати, але при цьому корона надто спокусливий артефакт, який прагне забрати собі більшість гравців. Так що варто подумати, чи потрібно вам таке щастя чи ні.

Час від часу в Wings io з'являються бойові кораблі, які пливуть по воді і розстрілюють льотчиків. Топити кораблі і одночасно відстрілюватися від інших гравців - той ще вогонь =)

Wings io радує достатком різнопланового і унікальної зброї. Має сенс вибрати собі той тип зброї, який вам більше подобається і уникати підбирати інше гармати. Таке розмаїття, швидкість бою, напруженість гри роблять Wings io 100% попаданням в жанр нестаріючої класики io ігор.

Управління

  • Літак рухається за мишею
  • Клік щоб стріляти