Jumpar.io: Мегаскок

Як грати в Jumpar.io: Мегаскок

Jumpar.io: Мегаскок — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Пам'ятайте гру невигадливу гру Hopz.io, в якій потрібно перестрибнути через суперника, щоб його повалити? Jumpar.io - подальший розвиток цієї ідеї з стрибками.

Як грати

Отже, ви - мішок з кульками) Ви потрапляєте на карту з множинними рівнями, виступами та іншим, за що можна зачепитися. Оскільки ваша задача застрибнути на суперника і бажано як можна більшої висоти, ви можете скористатися всіма цими уступами, щоб забратися вище. Натискаючи кнопку "Вгору" поспіль ви також можете забиратися вище. Підстрибуєте і у верхній точці знову тиснете "Вгору". Падіння безболісні і ні на що не впливають. Ваш мішок пластичний, тому може протискуватися у вузьких місцях.

Управління

Стрибати і переміщатися стрілками або WASD

Перемога і поразка

Щоб перемогти противника в грі Jumpar.io потрібно на нього напригнуть, причому не просто напригнуть, а з достатньої висоти. Після цього суперник розсипається на дрібні деталі, а ви продовжуєте переможну ходу.

Програш, відповідно, коли хтось запрыгнет на вас.

Jumpar.io цікава, але поки сыровая гра. Сервера доступні лише американські, що дуже сильно позначається на пинге і ігровому процесі, як наслідок. Однак, у гри є потенціал. Спробуйте і ви зіграти в гру Jumpar.io!