Braains.io: Зомбі іо

Як грати в Braains.io: Зомбі іо

Braains.io: Зомби ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Braains io це гра в догонялки як в одному з модів у Brofist io. Спочатку з'являються люди, у яких є деякий час розбігтися по карті щоб сховатися або забарикадуватися від зомбі. А потім з'являються зомбі, які в один дотик перетворюють людей в собі подібних. Оборонятися можна за допомогою меблів та зброї. Зброя, в свою чергу, купується за виграні гроші, а іноді з'являється на карті у вигляді бонусу. Зомбі іо це гра, зроблена з гумором і в якій завжди є з ким пограти.

Як грати

Поки ви людина ваше завдання - залишитися в живих. Якщо ви протримаєтеся до кінця нашестя, то вам нарахують призові гроші. Якщо ж вас вкусить зомбі, то тепер ваше завдання протилежна - покусати всіх людей і не дати їм виграти. Незважаючи на те, що Braains io - командна гра, гравцям не дуже потрібно кооперуватися і можна спокійно діяти поодинці.

Зброєю не можна вбити зомбі, але їм можна відмахуватися і просто блокувати доступ до себе хоча б з тієї сторони, куди направлено зброя. Якщо зареєструватися на грі, то можна потрапити в загальносвітовий рейтинг і там пробиватися в Топ.

На різних серверах - різні карти, що додає різноманітності грі. Спочатку може здатися дуже дивним, що в Зомбі іо гру грає стільки людей і що сервера часто бувають забиті під зав'язку. Але вже після пари партій стає зрозумілим вся сіль одвічного протистояння =)

Управління

WASD + миша щоб рухатися