Goeatbomb.io: Монстрик іо

Як грати в Goeatbomb.io: Монстрик іо

Goeatbomb.io: Монстрик ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Goeatbomb io продовжує тему варіацій Агарио і Слизарио. Наш монстрик заробляє масу, з'їдаючи котиків та інших монстриків, а щоб грати було небезпечніше і, відповідно, цікавіше, в живіт кожному монстрики зашили бомбу. Уважно дивіться на очі: коли вони червоніють, скоро буде вибух. Щоб зупинити напад, потрібно відкрити рот в максимальну широчінь і тоді вибух відкладеться. Ну, а поки распахиваете рот, ваш Монстрик іо може заодно кого-небудь з'їсти.

Як грати

Головне завдання в Goeatbomb io - стати найбільшим монстрищем. Для цього потрібно їсти котиків та інших гравців, а в таблетках і скринях ви знайдете бонуси для досягнення мети. Гриб теж можна згризти.

Перешкодити вам три речі:

  1. Ви можете вибухнути, якщо рівень напруження перевищить допустимий діапазон. Пам'ятаєте фільм "Адреналін"? Тут так само, а шкала напруження зліва збоку. Також у монстрика червоніють очі, коли він ось-ось вибухне. Щоб вихованець не вибухнув, потрібно відкрити рот. Швидкість ваша при цьому сповільниться.
  2. Ви з'їли гравця, готового вибухнути, і вас рознесло його вибухом. Що ж, таке теж трапляється.
  3. Вас з'їв більш великий гравець.

Монстрик іо вийшов різнопланової грою за рахунок артефактів, які ви можете купити за $. Причому $ повільно, але вірно поповнюються.

Управління

Творці зрозуміли таке, що грати можна мишею, або на сенсорному пристрої (планшет, смартфон) або за допомогою відеокамери. В останньому випадку управляти монстриком ви будете з допомогою власної голови.