Legions.io: Легіони іо

Як грати в Legions.io: Легіони іо

Legions.io: Легионы ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Legions io це як спрощений Hordes io, але і трохи схожа на Gobattle io. Тематика середньовіччя, і одна суцільна бійка; не вистачає тільки окремої кімнатки, де б гравці зустрічалися і пили хмільне, а, напившись - в бійку. Побившись - на п'янку. Але в Легіонах іо тільки б'ємося, відчайдушно, як тільки можемо. Одягне Корону самий щасливий і сильний, але потрібно бути напоготові навіть йому. Legions io для міцних тілом і духом.

Як грати

У Legions io все гранично просто, але є пара моментів. Ви вибираєте собі героя: Мага Воїна або Лучника. У кожного є по 2 навику. Для Лучника і Воїна це удари, а в Мага є удар і лечилка, причому можна лікувати самого себе. У грі показано, що є два навички під питанням, але вони поки не зроблені. Може, в майбутньому будуть. Відмінною особливістю є те, що головне в Легіонах іо - згуртованість. Ігрова карта невелика, і нехай навіть невеликий загін, але діє як єдиний, що буде на ній панувати.

За вбитих ворогів ви отримуєте досвід. Коли набивається 10й рівень, то ви зростаєте і купуєте більш суворий look. В Легіонах іо борода це круто. Крім того, у вас з рівнем зростає швидкість пересування і шкоди.

Управління

Рухатися - правий клік
Q і E - вибір удару. Коли натиснете, то побачите область навколо себе, доступну для атаки. Лівий клік мишею завдасть удару в точку цієї області.

Хакі, Нюанси, Рекомендації

  1. Проти Мага 1 на 1 ніхто не може вистояти. Причому Маг 1го рівня може перемогти і Воїна 8го рівня за рахунок того, що буде лікуватися. Але все ж у Мага мало ХП і його легко застреливает пара Лучників =)
  2. Воїн сильний своїми атаками і проти його напору важко вистояти. Але якщо його не підлікуватися, то і його швидко законопатят.
  3. Найкраще, коли гравці кооперуються один з одним. Пара Лучник + Маг, якщо обидва досягли 10го рівня і діють спільно просто непрошибаема. Але масовістю і хоробрістю можна напхати тут кому завгодно.