Gobattle.io: Битва іо

Як грати в Gobattle.io: Битва іо

Gobattle.io: Битва ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Битва іо схожа на старі добрі Dandy гри. Тим не менш, це сучасна io гра, яка заслуговує уваги і поваги. Просте управління, прекрасна графіка, натовпи гравців і, звичайно, улюблені герої роблять Gobattle io справжньою коштовністю жанру. Ну де ще можна зіграти за Бетмена?)

Як грати

Вводите ваше ім'я. Вибирайте персонажа. Всі! Тепер ви - повноцінний учасник Битви іо. Ігрова завдання мочити всіх інших суперників. З убитого випадає золота монетка. У залік йде, скільки ви монеток взяли. Причому, якщо вбили не ви, але ви підхопили монету - молодець! =)

Споконвічна зброя в Битві іо метальний ніж, але на карті розкидано іншу зброю, яке справляється із завданням краще, ніж ножика. Також в грі можна присідати, стрибати, прикриватися щитом. А ще на карті є бульбашки, якими можна заповнити ХП.

Gobattle io активно розвивається, так що її варто додати в закладки, адже розробники, напевно, готують нові фішки і карти.

Управління

Рухатися - WASD
Присідаючи, ви прикрываетесь щитом
Доступний подвійний стрибок

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Присідаючи, ви прикрываетесь щитом. При цьому у вас все ж віднімається трішки ХП. Можна стріляти з-за щита і дивіться, щоб ніхто не бив вас в спину!
Склянки зі здоров'ям часто заховані в таємних місцях. Наприклад, за звисаючими ланцюгами. Коли вас вбивають, то з вас вивалюється зброя (якщо ви його брали) і купа монет. Коли возродитесь ідіть і беріть їх, поки не взяв ніхто інший.