War Attack: Вар атак

Як грати в War Attack: Вар атак

War Attack: Вар атак — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

War Attack це абсолютно раптово Counter Strike в світі io! Ми вже знайомі з серйозними Розборками іо, а тепер ласкаво просимо в даний 3D простір. Відмінна мультяшна графіка, непогана фізика, плавне управління... дуже здорово повоювати безхмарним деньком в місті, де йдуть бойові дії. War Attack зроблений з натяком на сучасність і ніби навіть надихався заголовками новин з Близького Сходу. А якщо зареєструватися, то можна прокачувати свого персонажа, добирати нові скіни і зброю.

Як грати

Ігрова завдання - набрати під час гри якомога більше фрагів і поменше гинути. Якщо зареєструєтесь, то впишете своє ім'я в світову статистику і, отримуючи рівні, будете відкривати нову зброю. Але і без реєстрації цілком добре побігати по картам за будь-яку зі сторін поліцейсько-терористичного конфлікту.

Прямо на карті War Attack позначаються імена ваших союзників, місце, де можна підлікуватися і поповнити заряд боєприпасів. Перед тим, як зайти в ігрову кімнату, ви можете вибрати основне зброю і скін (графи меню Armory та Skin). Під час гри (поки, принаймні) це зробити немає можливості. В бою вам доступні Сокиру, пістолет, граната і основна зброя, перемикатися між якими можна на цифрах 1-4 або колесом миші. Вар атак порадує любителів любителів шутерів, так і просто тих, кому подобаються хороші io гри.

Вар атак чекає велике плавання; гри на такому потужному рівні виконання просто зобов'язані стати хітами. Крім того, за оновленням видно, що гра знаходиться під активною розробкою, так що її можна сміливо брати на прикмету як гру, де можна провести годину-другу безвідривно.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Shift щоб бігти
  • Клік миші, щоб стріляти
  • Інший клік миші, щоб прицілитися (якщо снайперське зброю)
  • Перемикати зброю цифрами 1 - 4 або колесом миші