Arraw.io: Стріла іо

Як грати в Arraw.io: Стріла іо

Arraw.io: Стрела ио — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Стріла іо це версія Діп іо з цибулею і стрілами. Як і багато інших мультиплеєрні ігри іо, вона припаде вам до душі, оскільки у неї свій ламповий атмосферне гемйплей. Ви виступаєте в ролі стрільця з нескінченним запасом стріл, щоб битися з численними супротивниками зі всього світу. Пересувайте по полю, цільтеся, стріляйте, щоб потрапити в супротивника і знищити раніше, ніж це зроблять вони.

Ваша головна мета в грі Стріла іо - протриматися якомога довше і в ідеалі потрапити в ТОП гравців.

Як грати

Грати в Стрілу іо просто. Як тільки ви з'явилися на арені, розберіться як переміщатися і стріляти. Головне в цій грі - професійно управлятися з цибулею і стрілами. Це запорука вашого успіху в больбе і відбитті атак супротивників. Доступні 2 варіанти атаки: звичайна та спеціальна. Звичайна доступна по лівому кліку мишкою, спеціальна - з правого. Не забудьте прицілити перш ніж вистрілити

Управління

Переміщення: WASD або стрілки
Звичайна атака: ліва кнопка миші
Спецатака: права кнопка миші

Хакі, Нюанси, Рекомендації

Для того, щоб стати гуру в грі Стріла і не потрібно багато сил. Важливо враховувати кілька моментів. Використовуючи звичайну атаку, ви швидше стріляєте, але наносите менший шкоди. В той час, як спеціальна атака, навпаки, завдає більшої шкоди, але вимагає більше часу для пострілу.