ManOrMonster.io: Монстр мен

Як грати в ManOrMonster.io: Монстр мен

ManOrMonster.io: Монстр мэн — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

У грі ManOrMonster io доводиться дивитися в обидва. Гру можна назвати старшим братом Pie ai, хардкорним, важким братом. Стільки руйнувань, вибухів і бетонної крихти, летить на всі боки, стільки шматків від розірваних монстрів, як Монстр мен немає більше ні в одній іо грі. Вижити, прокачатися і нести ще більше руйнувань - ось девіз ManOrMonster io!

Як грати

Основне завдання ManOrMonster io - прокачатися і стати самим нищівно могутнім монстром. Для цього потрібно руйнувати міські будівлі і інших гравців. Також на парашутах з неба валяться бонусні ящики, їх теж варто збирати. Люди в цій грі сидять в танках і вертольотах і так само ламають будівлі, монстрів, один одного і ростуть в рівні і прокачуються за характеристиками.

В Монстр мені є опція змінювати типи монстрів (випадковим чином), так і локації для гри. В залежності від регіону (континенту), на якому ви граєте, будуть різні міста для бойових дій. У кожного монстра є свої унікальні вміння, що дозволяють виживати і перемагати.

ManOrMonster io це гра, зроблена виключно для руйнувань. Будівлі, інші гравці... умовно можна сказати, що монстри нападають, а люди захищають місто, але за фактом кожен б'ється сам за себе. А для зареєстрованих користувачів доступна опція вибирати за яке істота грати і відкривати нові моделі монстрів і людський техніки.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Клік щоб стріляти
  • Правий клік для спецприема