Haxball.com: Хаксбол

Як грати в Haxball.com: Хаксбол

Haxball.com: Хаксбол — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Haxball com це про футбол у стилі io ігор. Реалізація проста й сильна, а грається дуже добре і без лагів. Хаксбол складається з кімнат - футбольних полів, які можна створювати самому, чи можна приєднатися, щоб грати з друзями. Приємна лампова атмосфера і можливість записувати свої кращі матчі роблять Haxball com популярною і улюбленою грою.

Як грати

Ігрова мета в Хаксболе - закинути у ворота суперника якомога більше м'ячів, поки не закінчиться час раунду. Для того, щоб вступити в гру, потрібно вибрати ігрову кімнату, і зайти в неї. Якщо кімната запаролено або в ній вже максимальну кількість учасників, то вам про це скажуть і попросять вибрати іншу кімнату. У Haxball com можна як грати, так і спостерігати за грою знайомих і не дуже людей.

Якщо є бажання пограти в Хаксбол тільки з друзями, то можна створити свою кімнату і повісити на неї пароль. Максимальна кількість учасників - 22. Мінімальна - 2. Періодично в таблиці кімнат з'являються як глобальні кімнати для гри 11 на 11, так і міні-матчі 1 на 1.

Простота, доступність гри роблять її воістину бажаною в середовищі любителів футболу та іо ігор в цілому.

Управління

  • WASD для переміщення
  • Пробіл, щоб бити
  • X щоб прискоритися