Mienfield.com: Майнфилд

Як грати в Mienfield.com: Майнфилд

Mienfield.com: Майнфилд — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Minefield com це мрія будь-якого, хто коли-небудь грав у Сапера. Чимось перегукується з Massivematch - теж класична гра і теж на великому полотні. Тим не менш, Minefield це класика класикою. За правильно ідентифіковані міни вам нараховуються очки, за промахи знімаються. Майнфилд вражає своїми розмірами, але разминировыванием можна займатися тільки на прилеглих до вже очищеної області полях.

Як грати

Гра "Сапер" створювалася в Windows як засіб, за допомогою якого можна навчити користувачів справлятися з мишею. Тим не менше, гра здобула неймовірну популярність. По-перше, інших особливо не було, по-друге, вона дійсно цікава. Майнфилд це той же Сапер, але на величезному полотні. Правила ті ж: лівою кнопкою миші досліджуємо область, а правим кліком позначаємо міни. За правильні і неправильні прогнози нам зараховуються або знімаються бали.

У грі є кастомізація: у правому верхньому куті можна вибрати собі іконку, яку будемо позначати знайдені міни. Згодом ми можемо побачити результати своєї праці на міні-карті Minefield com.