Racetime io: Рэйстайм іо

Як грати в Racetime io: Рэйстайм іо

Racetime io: ​Рэйстайм ио ​ — Играть бесплатно на mini-games.org.ua

Racetime io схожа на Racegame, але з однією конкретною умовою. Тут ви ганяєте не відразу всі разом, а вибираєте собі суперника і ганяєте з записом його кращої гонки. Завдання, звичайно ж, обігнати. Спочатку ви з'являєтеся на треку досягнень під графою "Новачки" (Novice Division). І ганяєте по одному і тому ж треку, поки не поб'єте кого-небудь з Pro Division. Тоді вам відкриються нові треки. У Racetime io кожні півгодини вам пропонують подарунки (монетки, в основному), доступні до придбання за досягнення різні кумедні скіни машин, але завдання одне - стати самим крутим гонщиком. Унікальна, якісна і приємна гра - такий ми бачимо Рэйстайм іо.

Як грати

Якщо вам сподобається гра і ви всерйоз задумаєтеся над побиванием світового рекорду - то добре буде зареєструватися в Racetime io. Тоді і ваша аватарка буде видно і випадково не зітреться результат при очищенні історії браузера. Отже, погнали. Управління не дуже зрозуміле на перший погляд, але тим не менш машина управляється на стрілках або миші. Стрілка вперед - прискорення, а от повороти убік тут працюють....загалом треба пристосуватися до того, як вони працюють, це не описати. Щоб не вилітати з треку, рекомендується сбратывать швидкість на поворотах. У Racetime io доведеться розраховувати швидкість і акуратно користуватися прискоренням, щоб зробити кращий результат.

А далі ви дивіться на головній сторінці, де показані різні результати, ту машину, з якої хочете поборотися , клікаєте на неї і натискаєте "RACE". За кожну гонку, навіть невдалу, вам нараховуються монетки, за які потім можна буде придбати нові тачки.

Управління

Рухатися на стрілках або мишею.